MYSTERY MÁNIE plná volných zatočení | 5.5. – 25.5.2022

NOVINKA! Přinášíme vám záhadnou MYSTERY MÁNII plnou volných zatočení! Získat můžeš až 155 volných zatočení.

 

V čem to spočívá? 

 

  • Budeme rozdávat volná zatočení bez jakýchkoliv podmínek, ale i s podmínkou uskutečnění sázek na válcových hrách.
  • V termínu akce je náhodně určeno několik dnů, kdy budeme zatočení rozdávat.
  • Uživatel neví předem které dny to jsou, dozví se to v den akce POUZE Z NAŠICH FACEBOOK A INSTAGRAM PŘÍBĚHŮ/STORIES. Pokud daný den rozdáváme volná zatočení, o půlnoci se objeví na našem Facebooku a Instagramu nový příběh kde se dozvíte podmínky akce konkrétního dne. 
  • Konkrétní hru nebo podmínku pro získání volných zatočení se dozvíš pouze z Facebook a Instagram příběhů.
  • Získat můžete zatočení v hodnotě až 5Kč/zatočení.
  • Akce trvá vždy jeden den (od 00:00 – 23:59).

 

Celá mystery mánie bude trvat od 5.5. – 25.5. 2022  v našem online casinu.

 


 

Podmínky akce:

1) Pro získání volných zatočení bez podmínky je potřeba vstoupit do konkrétní hry. Termín a konkrétní hru se uživatel dozví pouze na sociálních sítích Facebook a Instagram společnosti Synot TIP.
2) Pro získání volných zatočení s podmínkou je potřeba uskutečnit sázky na válcových hrách. Konkrétní podmínky se uživatel dozví na sociálních sítích Facebook a Instagram společnosti Synot TIP.
3) Akci je možné využít pouze jednou v rámci jednoho hracího dne.
4) Volná zatočení se budou odehrávat ve hrách zveřejněných v pravidlech konkrétního hracího dne. Volná zatočení uvidíš po vstoupení do hry. Pro obdržení freerounds je nutné vstoupit do hry v den akce.
5) Volná zatočení je možné odehrát pouze vždy konkrétní hrací den.
6) Odkaz na kompletní pravidla ZDE.

 

 


Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies