Rozdáváme 5 000 000 volných zatočení!

Ano, je to tak! Rozhodli jsme se mezi vás hráče od 1.5.2021 rozdělit MEGA balík volných zatočení! Zatočení budeme rozdávat v podobě našich pravidelných akcí. Už teď vám garantujeme, že si budete moci užívat volná zatočení bez jakýchkoliv podmínek nebo s podmínkami vkladu/sázky pravidelně několikrát měsíčně. Stačí sledovat naše webové stránky nebo profily na sociálních sítích, kde se vše s předstihem dozvíte.

 

Free rounds neboli volná zatočení se těší velké oblibě. Proč? Protože když je získáš, nemusíš z vlastní kapsy vsadit ani korunu. A nejlepší na tom je, že se započítávají stejně jako klasická otočení, takže klidně můžeš pomocí volných zatočení vyhrát některý z našich statisícových bonusů! Volná zatočení ti nabídneme například u her Synot a NetEnt a to v různých hodnotách. Můžeš tak získat například 20 zatočení s hodnotou 2Kč nebo 10 zatočení s hodnotou 10Kč. Jedno je jisté – pokud získáš volná zatočení, tak nemůžeš prohrát!

 

Kompletní pravidla akce ke stažení ZDE 

 

 

Návod jak freerounds použít:

 

1) Na obrázku níže se podívej jak vypadá, když v konkrétní hře free rounds obdržíš.

 

 

2) Na dalším obrázku můžeš vidět, co se stane, když free rounds odložíš. V dolním rohu se ti objeví ikonka, která ti bude připomínat, že si můžeš free rounds vybrat později.

 

 

3) A takto to vypadá v případě vyčerpání všech free rounds, které jsi obdržel. Zobrazí se ti závěrečné zhodnocení. 

 

 


Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies