HOKEJOVÝ MARATON O 200.000,- V KURZOVÉM SÁZENÍ

Prožij hokejovou událost roku s námi. Vsázej, vyhrávej a vytrvej až do konce! Od pátku 21.5.2021, začíná v naší kurzovce hokejový maraton, v jehož cíli čeká na výherce pořádný balík!

200.000,- si rozdělí ti, kteří s námi vydrží až do úplného konce. POZOR NOVINKA! U tohoto maratonu, na rozdíl od těch předchozích, si můžeš odpočinout a jeden den sázení vynechat. Vybrat si můžeš jakýkoliv jeden den v průběhu maratonu. Sázenka musí obsahovat minimálně jednu příležitost z kategorie “Hokej”.

 

Nemusíš se bát, v tomto maratonu na tebe nečekají žádné nadlidské výkony – stačí dodržet jednoduchá pravidla níže a na vítězném stupínku můžeš stát i ty!

Co musíš vědět:

1. Termín akce 21. 5. 2021 – 6. 6. 2021
2. Jakýkoliv AKO tiket v hodnotě alespoň 200 Kč (ne benefit body)
3. Minimální kurz na tiketu 2. Tiket musí po vyhodnocení splňovat podmínky minimálního kurzu
4. Sázenka musí obsahovat minimálně jednu příležitost z kategorie “Hokej”
5. Hráč musí podat min. 16 tiketů po dobu trvání akce pro získání odměny, akce trvá 17 dnů
6. Vynechat můžeš jeden den
7. Do soutěže budou zařazené všechny tikety, bez ohledu na to, zda jsou výherní nebo nevýherní
8. Celková výhra 200 000 benefit bodů bude rovnoměrně rozdělena mezi hráče, kteří splní podmínky dokončení akce
9. Do akce se nezapočítávají cashout tikety
10. Veškeré odměny budou vyhodnoceny a následně připsány uživatelům na jejich konta nejdříve následující pracovní den po skončení akce

 

 

 


 

Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies