ZÍSKEJ BONUS 2500Kč v online casinu

Jsi aktivní hráč? Tak to je tento bonus přesně pro tebe!  Máme pro tebe 2500Kč po splnění podmínek. Stačí vložit 5000Kč s promokódem BONUS50, následně tento vklad protoč 35x na válcových hrách a bonus je tvůj.

Tato akce platí pouze jeden den a to v úterý 8.11.2022. Akce bude vyhodnocena a peníze připsány následující pracovní den a to 9.11.2022.


 

Vklad Podmínka protočení Promokód Bonus
5000Kč 35x BONUS50 2500Kč

 

 

 

* odkaz na kompletní pravidla akce zde
** každý hráč má nárok na jednu odměnu v online casinu

 


Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies