BONUS MÁNIE v červnu – KALENDÁŘ | 5.6. – 25.6.2023


Přivítejte léto na Ostrově pokladů. Červen přináší další BONUS MÁNII ve formě kalendáře plného akcí a odměn! Celkem budete moci prozkoumat 21 tajemných pirátských sudů čekajících na otevření. Začít s otevíráním můžete už v pondělí 5.6.2023 a pokračovat do 25.6.2023. V tajemných sudech budou čekat různé akce a to buď z online casina, kurzového sázení nebo online pokeru. V náhodně vybrané dny budete moci využít dokonce dvě akce v jeden den.

Na Ostrově pokladů se nudit nebudete. Každý den vás čeká nové dobrodružství a nová šance na výhru. Nech se vtáhnout do tohoto jedinečného světa.

Kalendář najdeš na stránce: https://kalendar.synottip.cz/

 

 

 

 

Tak to mě teda po… PODRŽ! Chtěl jsem říct PODRŽ!

 

Online casino SYNOT TIP – nikdo ti nenabídne víc.

 


 

 

V čem to spočívá? 

  • Kalendář ostrova pokladů se nachází na stránce https://kalendar.synottip.cz/
  • Každý den tě bude čekat na této stránce nový bonus.
  • Akci je možné využít pouze jednou v rámci jednoho hracího dne.
  • Pro získání volných zatočení bez podmínky je potřeba vstoupit do konkrétní hry.
  • Volná zatočení se budou odehrávat ve hrách zveřejněných v pravidlech konkrétního hracího dne. Volná zatočení uvidíš po vstoupení do hry. Pro obdržení freerounds je nutné vstoupit do hry v den akce.

 

 

 


Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce. Pravidla jednotlivých akcí naleznete zde.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz

 

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies